Doktor Hakkında

onur-ozturk-kimdir

Onur Öztürk Kimdir?


Bana sorarsanız bir insanın sahip olduğu en güzel aksesuar gülüşüdür. İnsanlara gülüşlerini doğal bir şekilde tekrar kazandırabildiğim ve yaşamlarına dokunabildiğim için kendimi şanslı ve hatta biraz da ayrıcalıklı hissediyorum.

2001 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olan Diş Hekimi Onur Öztürk, aynı üniversitede Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda yüksek lisans programına başladı. 2004 yılında “Farklı İnley Materyallerinin Kenar Uyumu” başlıklı tezini vererek yüksek lisans eğitimini tamamlayan Öztürk, aynı yıl yine aynı fakültede “Kuron Köprü Protezleri Bilim Dalı”nda doktora programına başlamış ve uzun bir süre akademik çalışmalarına devam etmiştir. Bu süre boyunca CAD/CAM sistemleriyle ilgilenmiş, Cerec sistemlerini kullanarak dijital optik ölçü yöntemleriyle geleneksel yöntemlerin karşılaştırmaları ve iş akışları (Comparison of Accuracy of Digital Optical Impression Methods vs Conventional Procedures) üzerine çalışmalarına yoğunlaşmış ve eş zamanlı olarak Zürih Üniversitesi’nde kısa dönem eğitimlere devam etmiştir.

Mezun olduktan sonra -başta Memorial Hastanesi olmak üzere- çeşitli kliniklerde tam gün uzman hekim olarak çalışan Öztürk, 2005 yılında kendisine ait Plusdent Diş Kliniği’ni kurmuştur. Öztürk Nişantaşı’ndaki kliniğinde ağırlıklı olarak estetik diş hekimliği, bilgisayar destekli diş hekimliği (CAD/CAM) uygulamaları ve dijital gülüş tasarımı üzerine çalışmakla beraber, tüm diş hekimliği branşlarında hizmet vermektedir.

1978 doğumlu olan Onur Öztürk, evli ve iki çocuk babasıdır. Başlıca hobileri fotoğrafçılık ve bilgi teknolojileri olan Öztürk bu alanlardaki çalışmaları ile çeşitli ödüller almıştır. Halen “şehir ve yaşam” konulu fotoğraflar çekmeye devam etmektedir. Fotoğrafçılığa olan ilgisini ileri boyutlara taşıyan Öztürk bir dönem “Diş hekimliğinde fotoğrafçılık” konulu eğitimler vermiştir. Quintessence Yayıncılık tarafından çıkarılan “Simantasyon” isimli kitabın klinik fotoğraflarının çekimini ve düzenlemesini yapan Öztürk, şu anda halen fotoğrafçılar arasında popüler olan bir “donanım/ekipman” internet sitesinin yöneticilerinden biri konumundadır.

Belirli bir döneme ait model araba (diecast) koleksiyoneri olan Diş Hekimi Onur Öztürk kendi deyimiyle takıntılı bir odyofil(ses tutkunu)dir.

Öztürk, diş hekimliği alanında aşağıdaki derneklere üyedir:

 • AACD (American Academy of Cosmetic Dentistry)
 • EPA (European Prosthodontic Association)
 • IADR (International Association of Dental Research)
 • EDAD (Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği)

Doktorunuza Sorun” sayfasından, her türlü sorunuzu yazabilirsiniz.

Onur Öztürk’ün Hastalarının Görüşleri

onurozturk_arzt
onurozturk_whatclinic

Onur Öztürk’ün Katıldığı TV Programları

 


Diş Hekimi Onur Öztürk

Diş Hekimi Onur Öztürk

Diş Hekimi Onur Öztürk

Diş Hekimi Onur Öztürk

hakkinda-onurozturk-on-page

 

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez. Bu sayfadaki tüm yazılar Onur Öztürk'e ait olup, kaynak göstermeden kısmen veya tamamen izinsiz olarak alınması, kopyalanması ve kullanılması, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na göre suç teşkil etmektedir.

48 thoughts on “Doktor Hakkında

 1. Çiğdem erkan

  Merhaba doktor bey,
  Diş beyazlatma hakkında araştırma yaparken sayfanız çıktı karşıma. Bu konuda çok bilgim yok ama yaptırmaya ihtiyacım var. Bütçe konusu gözümü korkutuyor açıkçası. Aşağı yukarı bir fiyat alabilirsem kendimi ayarlayıp randevu almak istiyorum.
  Kolay gelsin

  Reply
 2. nesli

  diş beyazlatma ve temizleme fiyatlari konusunda bir mail de bana gönderebilir misiniz rica etsem ? iyi çalışmalar dilerim

  Reply
  1. Onur Öztürk Post author

   Halil bey merhaba,diş beyazlatma fiyatlarını yasalar gereği direkt olarak internet üzerinden yayımlayamıyoruz, fiyat bilgisini e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

   Reply
 3. kevser

  merhaba diş beyazlatma fiyatı ve tel takmadan dişteki hafif yamuklugu gideren tedavi adını ve fiyatını örenebilir miyim? 🙂

  Reply
 4. esra

  merhabalar dis beyazlatma ve gülüş tasarimlariyla ilgili fiyatlandirmalarla ilgili bilgi verebilirmisiniz ? tesekkurler

  Reply
 5. melek

  Merhaba diş beyazlatma ve temizleme fiyatlari konusunda bilgi rica edebilirmiyim? iyi çalışmalar dilerim

  Reply
 6. anıl

  Merhaba.Diş taşı tedavisi,dolgu ve offis tipi diş beyazlatma ücretleriiniz nedir acaba ? Cevap verirseniz sevinirim.Teşekkürler

  Reply
  1. P Dem

   Anıl bey merhaba, Diş taşı temizliği dolgu ve beyazlatma ücretini e-posta adresinize gönderdik iyi günler.

   Reply
 7. aslı

  merhaba diş beyazlatma ve güşüs tasarımları ile ilgili fiyat bilgisi rica ediyorum

  Reply
 8. Ömer

  Merhaba,
  cumartesi günü 20’lik dişin yanındaki dişte şiddetli bir ağrı meydana geldi. Dişe dokunmam bile ağrıya neden oluyordu. Özellikle kahve içtikten sonra ağrı daha da arttı. Pazar günü aynı ağrı belli aralıklarla devam etti. Şimdi biraz daha az agrı var. Ancak ben yine de diş hekiminden randevu aldım. Size sorum, anlattığım durumla ilgili kanal tedavisi ve/veya dolgu gerekir mi?
  Teşekkürler.

  Reply
  1. Onur Öztürk Post author

   Ömer bey bu tip bir durumu,muayene etmeden ve röntgen çekmeden yorumlamamız doğru olmaz ama sıcakla da artan ağrınız varsa
   20’lik dişinizin ağrısının diğer dişlere yansıyabileceği yönünde bir yorum yapabilirim, en doğru değerlendirmeyi röntgenle beraber
   diş hekiminiz yapacaktır.

   Reply
 9. Bayram

  Merhabalar Diş temizliği ve Diş beyazlatma ücretlerinizi öğrenebilirmiyim ?

  Reply
 10. Gizem Alat

  Merhaba, diş temizleme, diş beyazlatma ve gülüş tasarımı için güncel fiyatlarınızı öğrenebilir miyim? Teşekkürler

  Reply
 11. İbrahim sağır

  Merhaba hocam ben kompozit dolgu veya bonding fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum

  Reply
 12. İsa

  Merhaba. Diş temizletme, beyazlatma guncel fiyatlarini ogrenebilirmiyim?Birde dislerimin dibinde asinma var nasil düzeltilebilir.İyi çalışmalar.Teşekkürler.

  Reply
 13. Emre

  Merhaba Onur Bey,

  İmplant diş yaptırmak istiyorum. Fiyat bilgisi paylaşabilirseniz sevinirim.

  İyi çalışmalar,

  Reply
 14. çiğdem

  diş taşı temizleme ve zirkonyum/ lamine kaplama fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

  Reply
 15. Fuat

  Merhaba on dislerimin arasindaki bosluktan rahatsizim ona ne onerirsiniz lutfen fiyatini da ogrene bilirmiyim?

  Reply
  1. Dr. Onur Öztürk

   Fuat Bey Merhaba, diş aralıklarının kapatılması için yaprak porselen uygulamasını öneriyoruz. Tedavi hakkında fiyat ve detaylı bilgi mailinize iletildi. İyi günler.

   Reply
 16. Emre

  Iyi gunler.. implant fiyatlarinizi ogrenebilir miyim, birde hangi marka kullaniyorsunuz acaba iyi bir marka mi?

  Reply
  1. Onur Öztürk Post author

   Emre bey merhaba, işini iyi yapan her doktorun tercih edeceği gibi en iyi materyalleri kullanmaya gayret ediyoruz, “alet işler el övünür” bizim işimiz için
   özellikle çok önemlidir. Ayrıca kliniğimizde veya başka bir yerde yaptırdığınız kaliteli bir implantın ya da daha doğrusu diş hekimliği hizmetinin kalitesi
   başka bir dişhekimine gittiğinizde ortaya çıkar, böyle bir durumda işini iyi yapan hiç bir doktor kullandığı materyal ya da markadan dolayı töhmet altında kalmak istemez.
   Umarım yeterince açık bir şekilde ifade edebilmişimdir 🙂 İmplant fiyatlarını mailinize gönderdik, iyi günler.

   Reply
 17. selçuk karaoğlu

  hocam ıyı geceler balıkesirden yazıyorum ısmım selcuk 44 yasındayım dişlerime ne kadar ozen göstersemde sıkıntılarım devam etmektedir en uzuldüğüm sey diş etlerimin bilhassa alt ön kısımda yogun olarak görulmekte diş eti ameliyatı olmama ragmen bahsettiğim ön kısımda sureklı tartar olusumu devam etmekte diş ve diş etlerindeki sorunların cözülmesi icin gerekirse bizzat yanınıza geleceğimi bilmenizi istreim tabiki görmeden bir sey diyemezsınız sizden rendavu almak telefonla mumkunmu bide asagı yukarı bu tedavi masrafı ne kadar olablır teşekkur ederim

  Reply
  1. Onur Öztürk Post author

   Selçuk bey merhaba, öncelikle geçmiş olsun, diş eti ameliyatı olsanız da bu diş taşı birikimini değiştirmez ,ağız yapınızla ve hijyeninizle ilgilidir.
   Gereken tedavi konusunda görmeden fiyat vermem zor olur, 02122317979 dan kliniğimizden benim adıma randevu alabilirsiniz, arzu ettiğiniz genel tedavi fiyatlarını da öğrenebilirsiniz, iyi günler.

   Reply
 18. uğur BAŞÇI

  merhaba hocam dişlerimde yamukluk var diş düzeltmek için fiyat gönderebilirmisinz teşekürler

  Reply
 19. Yunus

  Onur hocam merhabalar ben de bleaching ve SIM’le design fiyat bilgisi öğrenmek istiyorum.ilginiz için şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook’ta Takip Et

Twitter’da Takip Et

Instagram’da Takip Et

dronurozturk

Takipte kal

Yeniliklerden haberdar olmak için isminizi ve eposta adresinizi giriniz.

Adresimiz


Valikonağı Cad.
Feza apt. No:141/9
Nişantaşı / İSTANBUL
0212 240 47 18