Ağız ve Diş Sağlığı Tedavileri

Aşağıdaki başlıklara tıklayarak “Ağız ve Diş Tedavi Yöntemleri” hakkında dahabigledinebilir, “Doktorunuza Sorun” sayfasından bana soru sorabilirsiniz. Mümkün olan en kısa zamanda size geri dönüş yapacağım.

Kuronlar

kuron-dis-hekimi-onur-ozturk
Halk arasında “kaplama” veya “porselen diş” , “porselen” olarak adlandırılan ve hasar almış, çürümüş dişin üstüne takılan diş şeklini taklit eden bir protez olarak bilinen Kuron hakkında bilgi almak için başlığa tıklayınız.

Protezler

protez-dis-hekimi-onur-ozturk
Protez çeşitleri, takılma süreci, protez kullanımı, bakımı, protez kaynaklı ağız yaraları ve protezlerle ilgili merak ettiğiniz her şey için başlığa tıklayınız.

Dolgular

dis-dolgusu-onur-ozturk
Zarar görmüş dişlere fonksiyonlarını ve doğal görünümü tekrardan kazandırmak için yapılan dolgu tedavisi hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek için başlığa tıklayınız.

Diş Eti Ameliyatları

dis-eti-ameliyati
Diş ve kök yüzeyi temizliği periodontal diş eti hastalığında en çok kullanılan tedavi yöntemlerinden biri olan diş eti ameliyatları hakkında bilgi almak için başlığa tıklayınız.

İmplantlar

implant-dis-tedavileri
Eksik dişlerin tamamlanması için uygulanan ve son yıllarda daha fazla tercih edilmeye başlanan yöntemlerden birisi olan implant tedavisi hakkında bilgi almak için başlığa tıklayınız.

Kemik Büyütme & Sinir Yerlerinin Değiştirilmesi

kemik-ogmentasyonu
İmplantların başarılı olmaları için çene kemiğinde bunları destekleyecek yeterince kemik olmalıdır. Doğuştan bozukluklar, periodontal hastalıklar ve yaralanmalar nedeniyle ağızda yeterince kemik bulunmayabilir. Eğer çene kısa veya darsa implantların yerleştirilmesinden önce kemik eklenmesi için yapılan kemik ogmentasyonu hakkında bilgi almak için başlığa tıklayınız.

Lazer Diş Tedavisi

lazerle-dis-tedavisi
Günümüzde ise lazerler diş hekimliği dahil olmak üzere bir çok alanda kullanılmaktadır. Lazer diş tedavisi hakkında bilgi almak için başlığa tıklayınız.

 

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez. Bu sayfadaki tüm yazılar Onur Öztürk'e ait olup, kaynak göstermeden kısmen veya tamamen izinsiz olarak alınması, kopyalanması ve kullanılması, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na göre suç teşkil etmektedir.

2 thoughts on “Ağız ve Diş Sağlığı Tedavileri

  1. Pingback: Dental İmplantın Tarihi | Onur Öztürk

  2. Pingback: Antibiyotik Kullanımı - Direnç Etkileri | Onur Öztürk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook’ta Takip Et

Twitter’da Takip Et

Instagram’da Takip Et

dronurozturk

Takipte kal

Yeniliklerden haberdar olmak için isminizi ve eposta adresinizi giriniz.

Adresimiz


Valikonağı Cad.
Feza apt. No:141/9
Nişantaşı / İSTANBUL
0212 240 47 18