Ağız ve Diş Sağlığı Sorunları Nasıl Önlenebilir?

agiz-ve-dis-sagligi-sorunlari-nasil-onlenebilir
Ağız ve diş sağlığı sorunlarını nasıl önleyebileceğiniz hakkında aşağıdaki başlıklara tıklayarak bilgi edinebilir, “Doktorunuza Sorun” sayfasından bana soru sorabilirsiniz. Mümkün olan en kısa zamanda size geri dönüş yapacağım.

Çürükler İle İlgili Her Şey

curuk-dis-tedavisi
Çürük nedir? Tipleri ve evreleri nelerdir? Çürüklerden nasıl korunulur? Çürükler ile merak ettiğiniz her şey ve daha fazlası için başlığa tıklayınız.

Flor

flor-ve-disleriniz
Flor hakkında merak ettiğiniz her şey için aşağıdaki başlıklara tıklayınız.

Ağız Sağlığı İçin Doğru Beslenme

Ağız ve Diş Sağlığı İçin Sağlıklı Beslenme | Onur Öztürk
Çürüklerden korunmak istiyorsanız ne yediğiniz kadar, ne kadar sıklıkla yediğinizde önemlidir. Ağız ve diş sağlığını destekleyici sağlıklı beslenme konusunda bilgi almak için başlığa tıklayınız.

Fissur Örtücüler

Ağız ve Diş Sağlığı İçin Sağlıklı Beslenme | Onur Öztürk
Fissür örtücüler küçük azı ve büyük azı dişlerinin çiğneyici yüzeylerindeki çürük oluşabilecek girintilerin üzerine uygulanan şeffaf veya hafif renkli plastik koruyucu kaplamalardır. Fissür örtücüler hakkında daha fazla bilgi almak için başlığa tıklayınız.
doktorunuza-sorun

 

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez. Bu sayfadaki tüm yazılar Onur Öztürk'e ait olup, kaynak göstermeden kısmen veya tamamen izinsiz olarak alınması, kopyalanması ve kullanılması, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na göre suç teşkil etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook’ta Takip Et

Twitter’da Takip Et

Instagram’da Takip Et

dronurozturk

Takipte kal

Yeniliklerden haberdar olmak için isminizi ve eposta adresinizi giriniz.

Adresimiz


Valikonağı Cad.
Feza apt. No:141/9
Nişantaşı / İSTANBUL
0212 240 47 18